Разлика помеѓу преработките на „Пер Мертезакер“

Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
Категорија:Родени во 1984 година
с (Бот Додава: ko:페어 메르테자커)
с (Категорија:Родени во 1984 година)
* [http://www.fussballdaten.de/spieler/mertesackerper/ Статистика во кариерата на fussballdaten.de] {{de icon}}
 
[[Категорија:Родени во 1984 година]]
[[Категорија:Луѓе во Хановер]]
[[Категорија:Фудбалери на Хановер]]
5.082

уредувања