Разлика помеѓу преработките на „Михаило Марковиќ“

Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
Категорија:Родени во 1923 година
с (Бот Додава: sh:Mihajlo Marković)
с (Категорија:Родени во 1923 година)
{{наводи}}
 
[[Категорија:Родени во 1923 година]]
[[Категорија:Починати во 2010]]
[[Категорија:Српски политичари]]
5.082

уредувања