Разлика помеѓу преработките на „Класна борба“

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: hr:Klasna borba
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: hr:Klasna borba)
[[gl:Loita de clases]]
[[hi:वर्ग संघर्ष]]
[[hr:Klasna borba]]
[[it:Prospettiva del conflitto]]
[[ja:階級闘争]]
21.521

уредување