Разлика помеѓу преработките на „Herzeleid“

Одземени 3 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Менува: lv:Herzeleid; козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Менува: lv:Herzeleid; козметички промени)
| Продуцент = Јакоб Хелнер
| Рецензии =
| Претходен албум = ''[[Rammstein]]''<br />(1994)
| Овој албум = ''[[Herzeleid]]''<br />(1995)
| Следен албум = ''[[Sehnsucht]]''<br />(1996)
}}
 
[[hu:Herzeleid]]
[[it:Herzeleid]]
[[lv:Herzeleid (albums)]]
[[nl:Herzeleid]]
[[no:Herzeleid]]