Разлика помеѓу преработките на „Монблан“

Додадени 19 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: scn:Munti Jancu; козметички промени
с (Бот Додава: pnb:ماؤنٹ بلانک)
с (Бот Додава: scn:Munti Jancu; козметички промени)
 
{{гео-никулец}}
 
 
{{Link FA|it}}
[[ro:Mont Blanc]]
[[ru:Монблан]]
[[scn:Munti Jancu]]
[[simple:Mont Blanc]]
[[sk:Mont Blanc]]