Цветко Узуновски: Разлика помеѓу преработките

с
Брзо додавање категорија Царев Двор (со користење на HotCat)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Брзо додавање категорија Ресенчани (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Царев Двор (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Ресенчани]]
 
[[Категорија:Царев Двор]]