Разлика помеѓу преработките на „2023“

Одземени 3 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: cs:2023 Брише: lt:2023 m.
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: cs:2023 Брише: lt:2023 m.)
[[bs:2023]]
[[ca:2023]]
[[ltcs:2023 m.]]
[[da:2023]]
[[el:2023]]
[[ko:2023년]]
[[la:2023]]
[[lt:2023 m.]]
[[mi:2023]]
[[ms:2023]]
24.401

уредување