Транспирација: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: ar:نتح
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: ar:نتح)
[[Категорија:Физиологија на растенијата]]
 
[[ar:نتح]]
[[bg:Транспирация]]
[[ca:Transpiració vegetal]]
46.384

уредувања