Разлика помеѓу преработките на „Асалско Езеро“

Одземени 46 бајти ,  пред 10 години
с
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Брише: ar:بحيرة لك عسل, de:Assalsee)
[[Категорија:Солени езера]]
 
[[ar:بحيرة لك عسل]]
[[bn:আসাল হ্রদ]]
[[cs:Assal]]
[[de:Assalsee]]
[[en:Lake Assal (Djibouti)]]
[[es:Lago Assal]]
24.401

уредување