Разлика помеѓу преработките на „Пулово“

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
(Создадена страница со: <!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = --> {{Инфокутија Села во Егејска Македо...)
 
[[Категорија: Села во Околија Сер]]
[[Категорија: Села во Егејска Македонија]]
 
[[bg:Пулово]]
65

уредувања