Разлика помеѓу преработките на „Храдец Кралове“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот менува: Category -> Категорија)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Geobox | Settlement
<!-- *** Heading *** -->
941.847

уредувања