Разлика помеѓу преработките на „Фриз“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: nl:Fries (kunst))
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:фриз.jpg|thumb|300px|Фриз (означен со стрелка)]]
 
941.847

уредувања