Разлика помеѓу преработките на „Старо Село (Порече)“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Додавање координата са бугарске Википедије)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Старо Село (Македонски Брод)''' е село во [[Општина Македонски Брод]].
 
941.847

уредувања