Разлика помеѓу преработките на „Федерална вселенска агенција (Русија)“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Вселенска агенција
|име = Руска федерална вселенска агенција
941.847

уредувања