Разлика помеѓу преработките на „Раздол“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: ro:Razdol)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Раздол''' е село во [[Општина Струмјани]].
 
941.847

уредувања