Разлика помеѓу преработките на „Папа Григориј XII“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: af, fa, hr, jv, uk)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Pope |
English name = Gregorius XII |
941.847

уредувања