Разлика помеѓу преработките на „ОУ „Славчо Стојменски“ - Виница“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
<!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = -->
{{Инфокутија - основни училишта|
941.847

уредувања