Разлика помеѓу преработките на „Нилосахарски јазици“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: pms:Lenghe nilo-saharian-e)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Language family
|name=Нилосахарски јазици
941.847

уредувања