Разлика помеѓу преработките на „Каролина (Порторико)“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:Carolina, Puerto Rico (aerial).JPG|thumb|Каролина од авион]]
 
941.847

уредувања