Разлика помеѓу преработките на „Иван Иванович Шишкин“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: no:Ivan Sjisjkin)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:Iwan Nikolajewitsch Kramskoj 005.jpg|thumb|right|200px|Портрет на Иван Шишкин од сликарот [[Иван Николаевич Крамској]], 1880 год.]]
 
941.847

уредувања