Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Народна Република Кина“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox flag
|Име= Знаме на Народна Република Кина
941.847

уредувања