Разлика помеѓу преработките на „Битолско“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Битолско''' може да означува неколку работи:
 
941.847

уредувања