Разлика помеѓу преработките на „Алфред Адлер“

Додадени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: yo:Alfred Adler)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Биографија инфо
| име = Алфред Адлер<br>''Alfred Adler''
941.847

уредувања