Разлика помеѓу преработките на „Административна поделба на Холандија“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: en:Netherlands#Administrative divisions)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
[[Холандија]] административно се дели на:
 
941.847

уредувања