Разлика помеѓу преработките на „Џерманвингс“

Додадени 57 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот менува: Октомври -> октомври)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Infobox_Airline |
airline=Germanwings|
941.847

уредувања