Разлика помеѓу преработките на „416“

Додадени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: br:416)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{5 век}}
== Настани ==
941.847

уредувања