28 август (починале): Разлика помеѓу преработките

с
Бот: бришење на шаблон {{Без извори}}
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: бришење на шаблон {{Без извори}})
 
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:transparent}};"
|valign="top" align="right"|[[1968]] 
941.847

уредувања