Јован Скилица: Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: scn:Giuvanni Skylitzes
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: en:John Scylitzes)
с (Бот Додава: scn:Giuvanni Skylitzes)
[[no:Johannes Skylitzes]]
[[ru:Иоанн Скилица]]
[[scn:Giuvanni Skylitzes]]
[[sh:Jovan Skilica]]
[[sr:Јован Скилица]]
109.264

уредувања