Разлика помеѓу преработките на „1104“

Додадени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: hy:1104)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{12 век}}
== Настани ==
941.847

уредувања