Де јуре: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: eu:De iure
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: ko:데 유레)
с (Бот Додава: eu:De iure)
[[es:De iure]]
[[et:De jure]]
[[eu:De iure]]
[[fi:De jure]]
[[fr:Liste des locutions latines#D]]
18.766

уредувања