Црква на Англија: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: hu:Church of England
с (Бот менува: cite web -> цитирана веб страница, Image -> Податотека)
с (Бот Додава: hu:Church of England)
[[he:הכנסייה האנגליקנית]]
[[hr:Engleska Crkva]]
[[hu:Church of England]]
[[ia:Ecclesia Anglican]]
[[id:Gereja Inggris]]
24.401

уредување