Разлика помеѓу преработките на „Анатомија на човекот“

с
Бот Брише: he:גוף האדם
с (Бот менува: cite web -> цитирана веб страница)
с (Бот Брише: he:גוף האדם)
[[fy:Minsklik lichem]]
[[gn:Anatomia yvypóragua]]
[[he:גוף האדם]]
[[hi:मानव का शरीर रचना विज्ञान]]
[[hr:Anatomija čovjeka]]
24.401

уредување