Љубомир Јанев: Разлика помеѓу преработките

Додадени 113 бајти ,  пред 13 години
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Кочани]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 2002]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 2004]]