Разлика помеѓу преработките на „Ӆ“

Додадени 15 бајти ,  пред 12 години
с
Бот менува: Image -> Податотека
с (Бот Додава: bg:Ӆ)
с (Бот менува: Image -> Податотека)
{{Cyrillic alphabet navbox|
Heading=Кирилична буква Ӆ|
Image=[[ImageПодатотека:Cyrillic letter El with Tail.svg|100px]]|
}}
 
941.847

уредувања