Разлика помеѓу преработките на „Славеносрпски јазик“

с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: cs:Slavenosrbský jazyk)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
{{Словенски јазици}}
 
[[CategoryКатегорија:Словенски јазици]]
[[Категорија:Мртви јазици во Европа]]
[[Категорија:Мртви јазици на Словените]]
941.847

уредувања