Разлика помеѓу преработките на „Асалско Езеро“

Додадени 36 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: es:Lago Assal)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
{{Commons|Category:Lake Assal|Асалско езеро}}
 
[[CategoryКатегорија:Езера во Џибути]]
[[CategoryКатегорија:Кратерски езера]]
[[CategoryКатегорија:Солени езера]]
 
[[bn:আসাল হ্রদ]]
941.847

уредувања