Разлика помеѓу преработките на „1781“

Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: myv:1781 ие)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*
 
[[CategoryКатегорија:18 век|81781]]
 
[[af:1781]]
941.847

уредувања