Разлика помеѓу преработките на „1098“

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: war:1098)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*
 
[[CategoryКатегорија:11 век|91098]]
 
[[af:1098]]
941.847

уредувања