Разлика помеѓу преработките на „Липид“

Додадени 19 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: nn:Lipid Менува: ka:ლიპიდები
с (Бот Додава: ka:ლიპიდი)
с (Бот Додава: nn:Lipid Менува: ka:ლიპიდები)
[[it:Lipidi]]
[[ja:脂質]]
[[ka:ლიპიდილიპიდები]]
[[ko:지질 (생물)]]
[[lb:Lipid]]
[[lv:Lipīdi]]
[[nl:Lipide]]
[[nn:Lipid]]
[[no:Lipid]]
[[om:Lipid]]
24.401

уредување