560-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 36 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: fa:دهه ۵۶۰ (میلادی)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Rubinbot (разговор | придонеси)
с Бот Додава: tk:560ýý
с Бот Додава: fa:دهه ۵۶۰ (میلادی)
Ред 30:
[[et:560. aastad]]
[[eu:560ko hamarkada]]
[[fa:دهه ۵۶۰ (میلادی)]]
[[fi:560-luku]]
[[fr:Années 560]]
18.766

уредувања