Отвори го главното мени

Промени

Додаден 31 бајт, пред 10 години
с
Бот Додава: fa:۱۸۳۸ (میلادی)
[[et:1838]]
[[eu:1838]]
[[fa:۱۸۳۸ (میلادی)]]
[[fi:1838]]
[[fr:1838]]
18.766

уредувања