Свастика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: hi:स्वस्तिक
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Додава: hi:स्वस्तिक)
[[fr:Svastika]]
[[he:צלב קרס]]
[[hi:स्वस्तिक]]
[[hr:Svastika]]
[[hu:Szvasztika]]
18.766

уредувања