Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот Менува: eo:Publika havaĵo
[[el:Κοινό κτήμα]]
[[en:Public domain]]
[[eo:PublikpropraĵoPublika havaĵo]]
[[es:Dominio público]]
[[eu:Jabetza publiko]]
3.781

уредување