Разлика помеѓу преработките на „Фонтенбло (дворец)“

Додадени 68 бајти ,  пред 12 години
фонтенбло
(фонтенбло)
 
(фонтенбло)
| WHS = Палатата и паркот Фонтенбло
[[Image:Chateau Fontainebleau.jpg|400px|right|Дворецот [[Фонтенбло]].]]
755

уредувања