1985 во науката: Разлика помеѓу преработките

Додадени 176 бајти ,  пред 13 години
с
Бот додава: интервики врски
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: fr, he, hu, pl, sv)
с (Бот додава: интервики врски)
[[he:1985 במדע]]
[[hu:1985 a tudományban]]
[[pl:1985 w nauce]]
[[sv:Vetenskapsåret 1985]]
 
 
[[en:1985 in science]]
[[fr:1985 en science]]
[[he:1985 במדע]]
[[hu:1985 a tudományban]]
[[mk:1985 во науката]]
[[pl:1985 w nauce]]
[[sv:Vetenskapsåret 1985]]
941.847

уредувања