Отвори го главното мени

Промени

Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: kv:1931 во
[[ksh:Joohr 1931]]
[[ku:1931]]
[[kv:1931 во]]
[[kw:1931]]
[[la:1931]]
43.100

уредувања