Разлика помеѓу преработките на „ЛДП“

Одземени 23 бајти ,  пред 3 месеци
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Либерално-демократска партија
с (Бот: Исправка на двојни пренасочувања → Либерално-демократска партија (Македонија))
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Либерално-демократска партија)
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[Либерално-демократска партија (Македонија)]]