Предлошка:Клупски натпревари: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
{{!}}- valign="top"
{{!}} '''Судија{{#if:{{{Судија2|}}}| i | o }}''': 
{{!}} {{#invoke:StringString2|arraytostring
|par1=Судија#
|par2=Nazarbitro#