Предлошка:Клупски натпревари: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
}}
|-
{{#if: {{{FormazioneСостав 1|}}} {{{FormazioneСостав 2|}}}|
{{!}} style=font-size:85% width=44% align=right valign=top {{!}}<br/>{{{FormazioneСостав 1|}}}
{{!}} style=font-size:85% width=13% align=center valign=top {{!}} '''FormazioniСостави'''
{{!}} style=font-size:85% width=43% align=left valign=top {{!}}<br/>{{{FormazioneСостав 2|}}}
}}
|-
}}
|-
{{#if: {{{AllenatoreТренер 1|}}} {{{AllenatoreТренер 2|}}}|
{{!}} style=font-size:85% width=44% align=right valign=top {{!}} {{{AllenatoreТренер 1|}}} {{#if:{{{NazAll1НацТренер1|}}}|{{Bandieraflagsport|{{{NazAll1НацТренер1|}}}|bordo}}}}
{{!}} style=font-size:85% width=13% align=center valign=top {{!}} '''AllenatoriТренери'''
{{!}} style=font-size:85% width=43% align=left valign=top {{!}} {{#if:{{{NazAll2НацТренер2|}}}|{{Bandieraflagsport|{{{NazAll2НацТренер2|}}}|bordo}}}} {{{AllenatoreТренер 2|}}}
}}
|}</tr></table>