Разлика помеѓу преработките на „Гордо Порече“

Одземени 114 бајти ,  пред 1 месец
с
(Создадена страница со: {{italictitle}} {{Infobox song | name = Гордо Порече | cover = | alt = | type = | artist = | album = | E...)
 
 
 
[[Категорија:Македонски народни песни]]
[[Категорија:Македонски ајдутски песниПорече]]
[[Категорија:Македонски патриотски песни]]